Zámečnické Služby
ZÁMEČNICKÉ A KLÍČOVÉ SLUŽBY NONSTOP 24/7

Nouzové otevírání


Naším cílem je poskytování profesionálních služeb, vždy ke spokojenosti zákazníka, proto se musíme držet vždy správného postupu. Než nás kontaktujete, ujistěte se, že máte u sebe všechny potřebné doklady prokazující váš vztah k věci. Chráníme tím nejen sebe, ale především váš majetek proti případnému zneužití našich služeb.

Otevírání bytů a objektů (24/7)


Provádíme nouzové otevírání mechanických zábranných systémů, např. bytů, rodinných domů, garáží, provozoven, či jiných objektů, pomocí kvalitního a profesionálního nářadí. Otevíráme zamčené i zabouchnuté dveře bez porušení kování, dveří i zárubní. Lidé se často pokouší svépomocí otevřít zabouchnuté dveře, ale bohužel následky jsou pak mnohem nákladnější (poničené dveře, poničené zárubně, zničený zámek atd.). Šetříme váš čas i peníze!

Otevírání automobilů (24/7)


Provádíme nouzové otevírání automobilů všech značek a to bez poškození, nejčastěji přes zámek. V dnešní době se do vozů nedostává snadno, proto používáme ty nejmodernější postupy a vybavení, které jsou momentálně na trhu k dispozici. Moderní vozy jsou vybaveny systémem dead-lock, který chvíli po uzamčení vozu odpojí systém vnitřních klik, proto není možné použít jakoukoliv metodu otevření zevnitř.

Naše služby 24/7 – Nonstop

Profesionální nouzové otevírání bytů, rodinných domů, garáží, provozoven či jiných objektů. Pomocí kvalitního a profesionálního nářadí otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, dveří i zárubní. Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Používáme nejnovější dostupnou technologii a know how.