O nás
JSME VAŠE NON-STOP ZÁMEČNICTVÍ

KDO JSME?


Jsme firma nabízející komplexní služby a řešení v oblasti mechanických zábranných systémů. Specializujeme se na nouzové otevírání automobilů, bytů, nebo rodinných domů, provozoven, či garáží, výrobou klíčů nových, kopírováním autoklíčů, systémem generálního a hlavního klíče (SGHK).

Výjimečnost našich služeb spočívá v rychlém řešení vašeho problému. Ve většině případů jsme schopni nový klíč vyrobit na místě vč. autoklíče, který zároveň ihned naučíme komunikovat s vaším vozem. Řešíme také situace všech ztracených klíčů a to vše BEZ NUTNOSTI ODTAHU.

Jsme koncesovaným poskytovatelem technických služeb k ochraně osob a majetku, v souladu s požadavkem živnostenského zákona.


Naše služby 24/7 – Nonstop

Profesionální nouzové otevírání bytů, rodinných domů, garáží, provozoven či jiných objektů. Pomocí kvalitního a profesionálního nářadí otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, dveří i zárubní. Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Používáme nejnovější dostupnou technologii a know how.