Autoklíče
JSME PROFESIONÁLNÍ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE SITUACÍ VŠECH ZTRACENÝCH AUTOKLÍČŮ.

Úplná ztráta autoklíčů


Ztráta, nebo krádež autoklíče je nemilá věc, ale my jsme tu proto, abychom vám v takovéto situaci pomohli.

Váš vůz otevřeme bez jakéhokoliv poškození nejmodernější dostupnou technologií v toto segmentu. Podle zámku, nebo spínací skřínky, vyrobíme na místě bez nutnosti jakékoliv demontáže nový klíč s imobilizérem a dálkovým ovládáním, který také spárujeme na místě s vaším vozem.

Zdarma zablokujeme stávající ztracené/odcizené klíče, tak aby nebylo nebylo možné je nadále použít.

Většina autorizovaných servisů je vám sice schopna autoklíč objednat, ale váš vůz musí být odtažen na určité místo a většinou se na autoklíč čeká i několik dní. Cena takového klíče pak bývá velmi vysoká a značně tak převyšuje cenu, za kterou jsme schopni vám nový klíč vyrobit my. Předejdete tak případně dalším komplikacím v souvislosti nekompatibility s vozidlem, z důvodu předchozích zásahů do zabezpečení (jednotka imobilizéru, spínací skříňka, měněné zámky atd.).


Naše služby 24/7 – Nonstop

Profesionální nouzové otevírání bytů, rodinných domů, garáží, provozoven či jiných objektů. Pomocí kvalitního a profesionálního nářadí otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, dveří i zárubní. Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Používáme nejnovější dostupnou technologii a know how.