Autoklíče
JSME PROFESIONÁLNÍ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE SITUACÍ VŠECH ZTRACENÝCH AUTOKLÍČŮ.

Kopírování a výroba autoklíčů


Každý majitel automobilu, by měl vlastnit alespoň dva autoklíče. Obecně lidé tuto situaci podceňují a mívají autoklíč pouze jeden. Umíme proto zhotovit duplikát dle požadavků zákazníka (kompletní autoklíč, klíč pro nouzové otevření, klíč bez dálkového ovladače atd.).

Kopírování autoklíče je výrazně levnější řešení než situace všech ztracených klíčů. Naše ceny jsou nastaveny mnohem lépe než v autorizovaných servisech a důvodem proč mít alespoň jeden klíč navíc je, že se dnes některé automobily po určitém čase uzamykají samy a stává se, že klíč zůstane uzamčený uvnitř. S kopií autoklíče takové situaci předejdete.

Duplikujeme autoklíče mechanické, mechanické s imobilizérem a především autoklíče s dálkovým ovládáním pro 99% automobilů všech značek.


Naše služby 24/7 – Nonstop

Profesionální nouzové otevírání bytů, rodinných domů, garáží, provozoven či jiných objektů. Pomocí kvalitního a profesionálního nářadí otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, dveří i zárubní. Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Používáme nejnovější dostupnou technologii a know how.